در دنیای امروز با توجه به رشد فناوری و تکنولوژی، نیاز به پرینتر قابل حمل و پرینتر کوچک احساس میشود که با استفاده از پرینتر پرتابل یا به قولی پرینتر همراه، پرینتر شارژی میتوان در هر مکان و در هر زمانی پرینت گرفت.

پرینتر قابل حمل مناسب چاپ کاغذ

ما پرینتر های قابل حمل متفاوتی داریم که هر کدام کاربرد متفاوتی دارد. مانند: پرینتر همراه مناسب برای چاپ کاغذ A4,A5 که این نوع پرینتر ها در دو نوع حرارتی مستقیم و غیر مستقیم وجود دارد.

پرینتر همراه مناسب برای کاغذ A4 ریبون دار (حرارتی غیر مستقیم)

این نوع پرینتر روی کاغذ A4 معمولی که در بازار وجود دارد چاپ انجام میدهم و نیازی به کاغذ مخصوصی ندارد. مناسب برای کسانی است که نیاز به چاپ اسناد مهم دارند و نباید رنگ چاپ آن بعد از مدتی حذف یا کمرنگ شود.

ویژگی های این نوع پرینتر: 1- در هیچ شرایطی متن چاپ شده از بین نمیرود و حذف یا کمرنگ نمیشود. 2- نیاز به کاغذ مخصوصی ندارد و تنها با مواد مصرفی ریبون میتوان چاپ نمود. 3- در صورت عدم استفاده از دستگاه، مواد مصرفی آن خراب نمیشود.

پیشنهاد ما (رنگ مشکی): پرینتر همراه HPRT مدل MT800 سایز چاپ A4

پیشنهاد ما (رنگ سفید): پرینتر همراه HPRT مدل MT800Q

پرینتر همراه مناسب برای کاغذ A4,A5 کاغذ حرارتی (حرارتی مستقیم)

این پرینتر روی کاغذ حرارتی چاپ مینماید برای چاپ نیاز به رول کاغذ حرارتی میباشد که قابلیت چاپ در سایز های A4,A5 دارد. ماسب برای کسانی است که نیاز به ماندگاری چاپ طولانی مدت ندارند.

ویژگی های این نوع پرینتر: 1- بدون نیاز به ریبون فقط رول کاغذ حرارتی نیاز دارد. 2- در چاپ عکس کیفیت بالاتری نسبت به پرینتر MT800 دارد. 3- در صورت عدم استفاده از دستگاه، مشکلی ندارد.

پیشنهاد ما: پرینتر همراه HPRT مدل MT800Q

پرینتر پرتابل مناسب چاپ عکس

پرینتر پرتابل برای چاپ عکس با سیستم چاپ زینک میباشد. دستگاه شارژی میباشد و به موبایل متصل میشود و ازطریق موبایل قابل پرینتر میباشد.

پیشنهاد ما: پرینتر جیبی عکس HPRT مدل MT53

پرینتر دستی مناسب چاپ روی اجسام

چاپگر مناسب برای چاپ روی اجسام با جوهر های متفاوت (کارتریج بر پایه الکل، کارتریج برپایه آب میباشد. این پرینتر شارژی مباشد و نیاز به اتصال به برق مستقیم یا اتصال با کابل برای اجرای چاپ ندارد.

پیشنهاد ما (کارتری بر پایه الکل): پرینتر دستی کوچک Pekoko مدل K1 (رنگی)